استفاده از ساندویچ پانل

استفاده از ساندویچ پانل

استفاده از ساندویچ پانل بهترین راه برای ساخت و ساز

مصالح ساختمان سازی یکی از مهم ترین و تاثیرگذار ترین عنصر موجود در ساخت یک بنا و محوطه های سوله سازی می باشد ، اعم از نوع فوق پیشرفته مانند ساندویچ پانل های پیش ساخته با عایق یا از نوع مصالح سنتی و قدیمی .

مصالح ساختمان سازی یکی از مهم ترین و تاثیرگذار ترین عنصر موجود در ساخت یک بنا و محوطه های سوله سازی می باشد ، اعم از نوع فوق پیشرفته مانند ساندویچ پانل ! کیفیت ساخت و سازی که دارید که به خودتان بستگی دارد به اینکه شما از چه مصالح درست و مقائمی استفاده کنید .

استفاده از ساندویچ پانلساخت و ساز های قدیمی

در ساخت و ساز هایی که در مجتمع مسکونی و مجتمع ادرات دولتی انجام می گیرد از مصالح قدیمی مانند آجر و سیمان و گچ استفاده می شود ، این یک مشکل در زمان به بهره رسیدن سازه است .

ساخت و ساز های جدید

اما در سازه های جدید که که خیلی بزرگ و صنعتی هستند بدلیل مصرف و مقاومت سازه ی سنعتی برای کارفرما بسیار مهم ست که مقاوم و سبک ضد آتش باشد ، از رو سیستمی را انتخاب می کند که همه ی این موارد را دارا باشد .

با ساختار های جدید و ساندویچ پانل پیشرفته در ماموت گروپ بیشتر آشنا شوید

همانطور که در بالا مطالعه کردید مصالح جدید با مزایایی مثل سبک بودن ، مقاومت بالا در برابر فشار دارند ، یکی از این مزایا جدید مانند ساندویچ پانل نسبت به مصالح قدیم دارند نصب آسان و سریع آن است

علت سرعت آن هم پیش ساخته بودن آن است که فقط در مرحله ی اجرا این ساندویچ پانل ها نصب و راه اندازی می گردند ، یکی دیگر از عوامل هزینه پایین آن است که شرکت ماموت گروپ به عنوان نمایندگی رسمی ساندویچ پانل آماده اجرا و نصب ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی می باشد .

کاربرد ساندویچ پانل

علاوه بر ساخت و ساز ساختمانی از ساندویچ پانل ماموت میتوان برای ساخت سوله ، اتاق حمل بار یخچالی ، سوله های سردخانه ای و .. استفاده نمود .

نظر خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد - فیلد های مورد نیاز ستاره گذاری شده اند