نصاب کانکس

نصاب کانکس

نصاب کانکس از خدمات شرکت ماموت که برای نصب انواع کانکس اداری و کانکس نگهبانی می باشد. اما قبل از قیمت نصب کانکس و جدول مربوطه انواع کانکس رو معرفی کنیم.

کانکس به یک بنای قابل حمل کانکس گفته می‌شود در واقع وجه متمایز یک بنای سنتی و کانکس قابلیت حمل کانکس است. که معمولاً در مکان‌های با عدم قابلیت ساخت و ساز استفاده می‌گردد کانکس‌ها به دو دسته چرخ دار و ثابت تقسیم می‌شوند.

کانکس ماموت

کانکس مهندسی معمولا برای کاربری دفاتر کار مهندسان و مدیران پروژه‌های نفتی. و روسای کارگاه‌های عمرانی و راه‌سازی و اتاق کنفرانس و جلسات. جهت اسکان موقت مهندسین و تکنسین‌ها بوده که می‌تواند دارای اتاق منشی. اتاق کنفرانس و همچنین آبدارخانه و سرویس بهداشتی باشد.

نمای داخلی این نوع کانکس به شکلی می‌باشد که به صورت اداری جلوه می‌کند. و به راحتی می‌توان در داخل کانکس از تجهیزات اداری استفاده نمود.

کانکسی با نمای متفاوت و متناسب با شان و موارد استفاده مهندسان و تکنسین‌های محترم در ابعاد مورد نظر طراحی و تولید می‌شود، در کانکس مهندسی امکان تعبیه اطاق‌های متعدد به همراه سرویس بهداشتی و آبدارخانه در داخل کانکس مهندسی وجود دارد.

برای بهینه سازی فضای داخل کانکس می‌توان از پارتیشن استفاده کرد تا از فضای داخلی کانکس بتوان به بهترین شکل استفاده کرد.

هر كانكس دارای یک عدد كانكتور ورودی برق به صورت نرو مادگی می‌باشد كه برق ورودی از طريق اين كانكتور به تابلو برق داخل كانكس وارد و از طريق آن با فيوزهای مربوطه به داخل اتاق‌ها تقسيم می‌گردد.

کانکس نگهبانی

گاهی در بخش‌هایی از شهر یا جلوی ساختمان‌ها یا بیمارستان‌ها، یا حتی جلوی ورودی پارکینگ، نیاز به استقرار یک نیروی نگهبانی می‌باشد که بر ورود و خروج کنترل و نظارت داشته باشد. کانکس نگهبانی و حراست کانکسی است که جهت دیدبانی و حراست و نگهبانی بخشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بدین صورت که فردی داخل کانکس مستقر می‌شود و این نوع کانکس به گونه‌ای طراحی شده است. تا فرد نگهبان به طور کامل به اطراف خود تسلط داشته باشد و بتواند کل محیط را تحت کنترل داشته باشد.
کانکس‌های نگهبانی کاربردهای متفاوتی دارند که در ادامه به توضیح برخی از آن‌ها می‌پردازیم:

– گاهی در ابتدای یک کوچه نیاز به این می‌باشد. که یک کانکس نگهبانی یا کیوسک نگهبانی قرار گیرد تا ورود و خروج ساکنین آن محل را کنترل کند.

– گاهی سرایدار ساختمان می تواند در کانکس نگهبانی که در یک مجتمع مسکونی واقع شده است مستقر شده. و در صورتی که ابعاد کانکس کمی متناسب باشد می‌تواند محل زندگی سرایدار ساختمان نیز در نظر گرفته شود. که علاوه بر کنترل ورود و خروج، بتوان به عنوان محل زندگی فرد، از آن بهره برد.

نظر خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد - فیلد های مورد نیاز ستاره گذاری شده اند