ساندویچ پانل قم

ساندویچ پانل قم

ساندویچ پانل قم

قم از کلان‌شهرهای ایران است که در ۱۲۵ کیلومتری جنوب تهران پایتخت ایران واقع شده‌است. این شهر در کنار رودخانهٔ قمرود و در دشت قم قرار دارد. شهر قم مرکز استان قم و نیز مرکز شهرستان قم می‌باشد

این شهر در شاهراه مواصلاتی و حمل و نقل ایران واقع شده و از یک سو رابط بین استان‌های صنعتی ایران با تهران و از سویی دیگر رابط استان‌ها و شهرهای جنوبی ایران با استان‌ها و شهرهای شمالی است. این اهمیت منحصر به حاضر نیست و در گذشته نیز قم به دلیل قرار گرفتن در مسیر راه ابریشم دارای اهمیت ارتباطی بوده است .

قدمت صنعت در اين شهرستان به سال ۱۶۰ه.ق می‎رسد. از اين سال تا سال ۱۲۸۷ه.ق در شهر قم سکه ضرب می‎شد و نمونه های متعددی از اين مجموعه سکه ها در موزه آستانه مقدسه حضرت معصومه (س) نگهداری می شود. در زمان صفويه در معدن مسگران قم با مس و آهن مبادرت به ساخت گلوله توپ می نموده اند. تعداد کارخانجات قم در سال ۱۳۰۵ ه.ق شامل ۶ کارخانه بلورسازی و چندين کارخانه شيشه گری و يک کارخانه چينی سازی بود. در سال ۱۳۰۸ توسط يک شرکت روسی اولين کارخانه پنبه پاک کنی در اين شهر آغاز  به کار کرد و در سال ۱۳۱۴ کارخانه نساجی ريسباف قم تاسيس شد که به تدريج کارگران آن به ۵۰۰ نفر افزايش يافتند.

ساندویچ پانل قم

ساندویچ پانل قم

ساندویچ پانل ماموت به عنوان شرکت برتر در عرصه تولید ساندویچ پانل در قم می باشد ، از جمله خدمات ما تولید و نصب ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سقفی و ساخت کانکس می باشد ، همکاران ما جهت ارائه خدمات و مشاوره آماده پاسخگویی می باشند ، برای تماس با مشاورین ما با شماره 09122811890 تماس بگیرید .

برای مشاهده نمونه پروژه های ساندویچ پانل در قم کلیک کنید

نظر خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد - فیلد های مورد نیاز ستاره گذاری شده اند