ساخت کانکس

ساخت کانکس

شرکت ماموت به عنوان شرکت فعال ایرانی در این حوزه توانسته با نمایش توانمندی های خود در زمینه ساخت کانکس و فروش کانکس خدمات خوبی را به مردم عرضه کند ، از جمله کانکس های مورد ساخت شرکت ماموت کانکس مهندسی و کانکس اداری می باشد .

ساخت کانکس

کانکس چیست؟

کانکس به اتاقک های پیش ساخته می گویند که جنس تشکیل دهنده ی آن بسیار سبک تر نسبت به مواد ساختمانی هستند و با پیشرفت روزافزون توانسته محبوبیت زیادی را کسب کند این سازه های سبک lsf نیز از انواع پیش ساخته ها بوده که میتوان طبق طرح پیشنهادی مشتری در محل اجرا گردد، همچنین این سازه ها سازه های نورد سرد هستند که به صورت صنعتی تولید می شوند و از جنس آنها ورق گالوانیزه می باشد. مقاومت سازه بر اساس تعدد اعضای بار بر می باشد که در صورت ضعف اجرا و یا در حین بهره برداری عضوی به درستی عمل نکند بقیه اعضا قابلیت تحمل خود را حفظ می کنند. در این روش دیوارها باربر بوده و قابلیت اجرا تا چند طبقه را دارند.

انواع کانکس

کانکس ها انواع مختلفی دارند که در این مطلب به بررسی هر یک از این مطالب خواهیم پرداخت

کانکس مهندسی

کانکس مهندسی معمولا برای کاربری دفاتر کار مهندسان و مدیران پروژه‌های نفتی و روسای کارگاه‌های عمرانی و راه‌سازی و اتاق کنفرانس و جلسات و جهت اسکان موقت مهندسین و تکنسین‌ها بوده که می‌تواند دارای اتاق منشی، اتاق کنفرانس و همچنین آبدارخانه و سرویس بهداشتی باشد.

نمای داخلی این نوع کانکس به شکلی می‌باشد که به صورت اداری جلوه می‌کند و به راحتی می‌توان در داخل کانکس از تجهیزات اداری استفاده نمود.

کانکسی با نمای متفاوت و متناسب با شان و موارد استفاده مهندسان و تکتسین‌های محترم در ابعاد مورد نظر طراحی و تولید می‌شود، در کانکس مهندسی امکان تعبیه اطاق‌های متعدد به همراه سرویس بهداشتی و آبدارخانه در داخل کانکس مهندسی وجود دارد.

کانکس اداری

کانکس اداری نوعی از کانکس است که در تمامی مناطق قابلیت جابه‌جایی را دارند و به نوعی دفتر کار متحرک هر شرکتی می‌باشد و در دو نوع ثابت و متحرک (چرخ‌دار) تولید می‌شود و با توجه به نیاز مشتریان با ابعاد مختلف، پارتیشن بندی می‌شود. این کانکس‌ها معمولا جهت استفاده یک نفر یا بیشتر ساخته می‌شوند و با این کانکس، یک دفتر شیک در کم‌ترین زمان ممکن در دسترس شماست. این نوع کانکس‌ها معمولا با ساندویچ پانل با کیفیت ساخته می‌شوند تا میزان هدر رفت انرژی با حداقل میزان خود برسد و دارای شاسی کانکس قوی می‌باشد.

کانکس نگهبانی

گاهی در بخش‌هایی از شهر یا جلوی ساختمان‌ها یا بیمارستان‌ها، یا حتی جلوی ورودی پارکینگ، نیاز به استقرار یک نیروی نگهبانی می‌باشد که بر ورود و خروج کنترل و نظارت داشته باشد.
کانکس نگهبانی و حراست کانکسی است که جهت دیدبانی و حراست و نگهبانی بخشی مورد استفاده قرار می‌گیرد، بدین صورت که فردی داخل کانکس مستقر می‌شود و این نوع کانکس به گونه‌ای طراحی شده است تا فرد نگهبان به طور کامل به اطراف خود تسلط داشته باشد و بتواند کل محیط را تحت کنترل داشته باشد.

نظر خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد - فیلد های مورد نیاز ستاره گذاری شده اند