خط مشی شرکت ماموت گروپ

خط مشی شرکت ماموت گروپ

ماموت گروپ به عنوان نمایندگی برتر مجتمع صنعتی ماموت و یک شرکت خصوصی ایرانی است که مشارکت در آبادی ایران اسلامی را بزرگترین افتخار برای خود می‌داند. شرکت ماموت گروپ برای عرضه خدمات حرفه‌ ای علمی و تجربی معتبر تأسیس گردید.

خدمات شرکت ماموت گروپ

  • نصاب ساندویچ پانل، ورقماموت گروپ
  • پیمانکار نصب ساندویچ پانل
  • سازنده سوله
  • ساخت سوله، نصاب سوله، مجری سوله
  • مجری ساندویچ پانل سقفی
  • فروش و اجرای انواع پانل سقفي و دیواری و سردخانه ای

ماموت گروپ یک شرکت خصوصی ایرانی است و مشارکت در آبادی میهن اسلامی را بزرگترین افتخار برای خود می‌داند. شرکت ساندویچ پانل ماموت برای عرضه خدمات حرفه‌ ای علمی و تجربی معتبر تأسیس گردید. مدیران ارشد، مدیران میانی و کارشناسان شرکت بر این باور هستند که تنها راه توسعه فعالیت‌ های شرکت و داشتن سهم مناسبی از بازار، کسب رضایت مشتریان و ادای تکالیف حرفه‌ای در چارچوب صلاحیت‌ های اخذ شده از مراجع قانونی است.

صداقت در گفتار و رفتار، امانت‌ داری و درستکاری و حفظ حقوق کارفرمایان، سرلوحه فعالیت‌ های ماموت قرار دارد. مدیران و کارکنان شرکت ساندویچ پانل ماموت گروپ تلاش مداوم برای یادگیری تازه‌ ها و دستاوردهای علمی و تجربی معتبر جهانی و ملی را مد نظر داشته و آن را عامل موثری برای موفقیت در رقابت‌ های حرفه‌ ای می‌دانند.

شرکت ساندویچ پانل ماموت گروپ در تلاش برای ارائه خدمات، مبتنی بر معیار ها، ضوابط و استانداردهای معتبر ملی و جهانی برای هریک از امور اصلی و تکرار شونده شیوه نامه‌ هایی را تدوین و ملاک عمل قرار داده است. شرکت ماموت گروپ شفافیت اقدامات جاری و مستندسازی تجارب را، عاملی برای جلب اعتماد بیش از بیش کارفرمایان فعلی و آتی می‌داند.

شرکت ماموت گروپ تبادل نظر با دیگر شرکت‌ ها و نشر دستاوردهای حرفه‌ ای خود را مبنای توسعه و ارتقای خدمات می‌داند. شرکت ماموت گروپ در همه حال پایبند اصول اخلاق حرفه‌ای بوده و به صورت ویژه‌ ای این امر را در بازاریابی و کسب موفقیت در رقابت ها مورد توجه قرار می‌دهد.

شرکت ماموت گروپ برای حضور در پروژه‌ های بزرگ اولویت خاصی قائل است و برای تحقق این هدف تشکیل گروه‌ های همکار با شرکت‌ های معتبر در بخش‌ های مختلف صنعت ساخت را تجربه کرده و تکرار می‌کند. شرکت ساندویچ پانل ماموت گروپ برای ارتقای علمی و تجربی خود، انجام پروژه‌ های بزرگ با حضور شرکت‌ های معتبر خارجی را غنیمت دانسته و نمونه‌ های موفقی را در کارنامه خود دارد.

شرکت ماموت گروپ تلاش دارد تا دانسته‌ ها و تجارب خود را به دانش تبدیل کرده و آن را به بازیگران صنعت ساخت ارائه کند. تقویت روحیه ریسک‌ پذیری در سازمان و ارائه خدمات منظم، دقیق، سریع، ایمن و مطمئن از مهمترین اهداف ماموت گروپ است.

شرکت ماموت گروپ تلاش می‌‌کند تا از طریق فعال سازی علمی واحد تحقیقات و بازار (R&D)و تقویت بازاریابی و شناسائی بازار های جدید و توسعه محدوده فعالیت های شرکت و ایجاد دفاتر مورد نیاز در کشور، به سهم بیشتری از بازار دست یابد. این شرکت در جهت تحقق اهداف کیفی با رویکردی فرآیندگرا و مشتری‌گرا، انطباق سیستم مدیریت کیفیت را مد نظر قرار داده و اهداف کیفیت خود را به صورت سالیانه تعیین می نماید.

شرکت ماموت گروپ علاقه‌ مند به جلب و افزایش رضایت مشتریان از طریق شناسائی و پاسخگوئی نیازها و تحویل به موقع پروژه‌ ها با رعایت الزامات قانونی در جهت تحقق اهداف نظام فنی و اجرائی کشور است.

نظر خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد - فیلد های مورد نیاز ستاره گذاری شده اند