کانکس مهندسی

کانکس مهندسی

مزایای استفاده از کانکس:
مناسب برای پروزه های راهسازی و ساختمانی جهت اسکان سریع کارگران
قابل حمل و نقل و جابجایی در مناطق صعب العبور
بگارگیری فن آوری روز و رعایت نکات فنی جهت تضمین کیفیت
نصب و آماده سازی آسان و سریع
کلیه کانکس ها با توجه به نوع طراحی و مواد مصرفی ضد رطوبت، ضد زلزله و مقاوم
در برابر گرما و سرما می باشند.
ما می توانیم شما را در خرید کانکس و ویلاهای پیش ساخته مورد نظر راهنمایی کنیم.

کانکس مهندسی

کانکس مهندسی یا کمپ مهندسی جهت استفاده در پروژه های عمرانی و جهت اسکان موقت مهندسین و تکنسین ها است

در جایی که امکان ساخت خانه وجود ندارد یا هزینه ها بسیار افزایش پیدا میکند میتوان از کانکس یا کمپ مهندسی استفاده کرد.(امکان ساخت این کانکس ها با دیوار پیش ساخته نیز وجود دارد)

این کانکس ها هم همانند کانکس های دیگر امکان پارتیشن بندی دارند و بسته به نیاز مشتری میتوان پارتیشن بندی کرد.

یکی از مزیت های عمده ای که کانکس های ساخته شده با ساندویچ پانل نسبت به خانه های سنتی دارد این است که میتوان پس از پایان پروژه و ساخت و ساز ، این کانس ها را به جای دیگر انتقال داد یا با قیمت مناسب به فروش رساند. کیفیت بالا و همچنین عایق بندی ویژه، کانکس مهندسی را به بهترین راهکار برای اسکان مدیران پروژه ، مدیران اجرایی و مهندسان در محل پروژه تبدیل کرده است.

کانکس مهندسی

کانکس مهندسی معمولا برای کاربری دفاتر کار مهندسان و مدیران پروژه‌های نفتی و روسای کارگاه‌های عمرانی و راه‌سازی و اتاق کنفرانس و جلسات و جهت اسکان موقت مهندسین و تکنسین‌ها بوده که می‌تواند دارای اتاق منشی، اتاق کنفرانس و همچنین آبدارخانه و سرویس بهداشتی باشد.

نمای داخلی این نوع کانکس به شکلی می‌باشد که به صورت اداری جلوه می‌کند و به راحتی می‌توان در داخل کانکس از تجهیزات اداری استفاده نمود.

کانکسی با نمای متفاوت و متناسب با شان و موارد استفاده مهندسان و تکتسین‌های محترم در ابعاد مورد نظر طراحی و تولید می‌شود، در کانکس مهندسی امکان تعبیه اطاق‌های متعدد به همراه سرویس بهداشتی و آبدارخانه در داخل کانکس مهندسی وجود دارد.

برای بهینه سازی فضای داخل کانکس می‌توان از پارتیشن استفاده کرد تا از فضای داخلی کانکس بتوان به بهترین شکل استفاده کرد.

هر كانكس دارای یک عدد كانكتور ورودی برق به صورت نرو مادگی می‌باشد كه برق ورودی از طريق اين كانكتور به تابلو برق داخل كانكس وارد و از طريق آن با فيوزهای مربوطه به داخل اتاق‌ها تقسيم می‌گردد.

یکی از مزیت‌های عمده‌ای که کانکس‌های ساخته شده با ساندویچ پانل نسبت به خانه‌های سنتی دارد این است که می‌توان پس از پایان پروژه و ساخت و ساز، این کانس‌ها را به جای دیگر انتقال داد.

کیفیت بالا و همچنین عایق بندی ویژه، کانکس مهندسی را به بهترین راهکار برای اسکان مدیران پروژه، مدیران اجرایی و مهندسان در محل پروژه تبدیل کرده است.

ساخت کانکس

هر كانكس داراي یک عدد كانكتور ورودي برق بصورت نرو مادگي مي باشد كه برق ورودي از طريق اين كانكتور به تابلو برق داخل كانكس وارد و از طريق آن با فيوزهاي مربوطه به داخل اتاق ها تقسيم مي گردد. يكي از ويژگيهاي تابلو برق ها  محافظ جان مي باشد كه امكان برق گرفتگي در داخل كانكس را به حداقل مي رساند. در داخل هر اتاق يك عدد سنسور دود با آلارم نصب مي گردد كه در موقع وقوع آتش سوزي با آلارم زدن ساكنان را خبر دار مي كند. تولید انواع کانکس های مدیریتی و مهندسی دکوراتیو و غیر دکوراتیو سفارشی با طرح و نقشه دلخواه و انحصاری جهت سازمان ها و شرکت ها جهت کاربری مدیریتی ، نمایشگاهی ، فروشگاهی ، نگهبانی و خدماتی با بهترین متریال و کیفیت و قیمت رقابتی تنها یکی از خدمات انحصاری برای شرکت و ارگانها است.سيستم برق كشي و تلفن كانكس بصورت روكار و داخل داكت هاي PVC مطابق استاندارد BS مي باشد كه كليه كليد و پريزهاي مورد استفاده از مارك هاي اروپايي مي باشد .

ابعاد ساندویچ پانل اتصال ساندویچ پانل استحکام ساندویچ پانل استفاده از ساندویچ پانل انواع ساندویچ پانل حمل و نقل ساندویچ پانل حمل و نقل ساندویچ پنل خانه با ساندویچ پانل خرید ساندویچ پانل دیوار ساندویچ پانل ساختار ساندویچ پانل ساخت ساندویچ پانل ساختمان پیش ساخته سازه ساندویچ پانل ساندویچ پانل ساندویچ پانل تب ساندویچ پانل تبریز ساندویچ پانل ترکیبی ساندویچ پانل تهران ساندویچ پانل در تبریز ساندویچ پانل دیواری ساندویچ پانل سقفی ساندویچ پانل سقفی تبریز ساندویچ پانل چیست ساندویچ پانل کامپوزیت تاشو ساندویچ پنل ساندویچ پنل دیواری شرکت های ساندویچ پانل عایق بودن ساندویچ پانل عایق ساندویچ پانل فروش ساندویچ پانل قیمت ساندویچ پانل مزایای ساندویچ پانل مقاومت ساندویچ پانل نصب ساندویچ پانل هسته ساندویچ پانل ورق ساندویچ پانل پانل دیواری پانل ساندویچ پانل ساندویچی پانل سقفی پانل کامپوزیت چسب برای ساندویچ پانل کاربرد ساندویچ پانل کارخانه تولید ساندویچ پانل

نظر خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد - فیلد های مورد نیاز ستاره گذاری شده اند