کانکس اداری

کانکس اداری

کانکس اداری

کانکس اداری نوعی از کانکس است که در تمامی مناطق قابلیت جابه‌جایی را دارند و به نوعی دفتر کار متحرک هر شرکتی می‌باشد و در دو نوع ثابت و متحرک (چرخ‌دار) تولید می‌شود و با توجه به نیاز مشتریان با ابعاد مختلف، پارتیشن بندی می‌شود. این کانکس‌ها معمولا جهت استفاده یک نفر یا بیشتر ساخته می‌شوند و با این کانکس، یک دفتر شیک در کم‌ترین زمان ممکن در دسترس شماست. این نوع کانکس‌ها معمولا با ساندویچ پانل با کیفیت ساخته می‌شوند تا میزان هدر رفت انرژی با حداقل میزان خود برسد و دارای شاسی کانکس قوی می‌باشد.

کانکس اداری

کانکس اداری ابداع شد تا بسیاری از ادارات و سازمانها ، با هزینه های خیلی کمتر نسبت به ساخت و ساز سنتی ، از آنها استفاده کنند. کانکس اداری یا کانکس سالنی همچنین با نام های دیگری چون کانکس دفتری ، کانکس مدیریتی و کانکس دو طبقه نیز شناخته شده است .بسیاری از سازمان ها و شرکت با توجه به نیاز بازار و همچنین سوق یافتن تقاضای عمده مردم به بخش خدمات نیاز به تقویت ساختار های اداری را حس می‌کنند. در چنین شرایطی امکان استقرار انواع کانکس اداری در زمان های کوتاه و بسیار سریع در محل های مورد نطر سازمان ها و شرکت ها جهت انعطاف پذیری واحد های اداری و نیز سرعت عمل در تغییر دادن ساختار های اداری امتیازی بزرگ محسوب می‌گردد.
امکان استقرار سریع ، سهولت در جابجایی ، عدم نیاز به اخذ مجوز احداث بنا ، نیاز به سرمایه گذاری کمتر و …. عواملی هستند که در زمینه تامین فضا های اداری در کارخانجات و غیره اسنفاده از فضا های پیش ساخته را نسبت به ساخت و ساز به شیوه سنتی برتر می‌نماید.

مزایای کانکس اداری:

 •  کم هزینه هست
 • مونتاژ و دمونتاژ راحتی دارد
 • نیاز به پی سازی ندارد
 • ضد زلزله است و قدرت تخریب آن بسیار پایین است
 • عایق در برابر سرما و گرما است
 • در ۱ روز نصب می‌شود و سرعت کار را سرعت می‌بخشد
 • هزینه استهلاک پایینی دارد
 • به راحتی قابل تغییر ابعاد را دارد
 • و…

کانکس اداری محیط شرکت را جذاب و سرعت کار و راندمان ساخت بالایی دارد و به راحتی می‌تواند به شرکت خود، بخش جدیدی را اضافه کنید.

اداره دفتر مجموعه ای از فعالیت های روزمره است که مربوط به برنامه ریزی مالی، ضبط و صدور صورت حساب، پرسنل، توزیع فیزیکی و تدارکات در یک سازمان می باشد

کانکس اداری

سازمان ها ، ادارات و شرکت ها برای استقرار پرسنل خود نیاز به توسعه فضای اداری خود می باشند. گاهی نیاز موقت به استقرار تعدادی نیرو اجازه ساخت و سازهای اساسی را به کارفرمایان نمی دهد. در چنین حالت هایی کارفرمایان تمایل دارند تا یک ساختمانی را به صورت موقت ایجاد نمایند. بهترین راه کار برای همچنین حالتی استفاده از کانکس اداری می باشد. کانکس های اداری در سریعترین زمان ممکن می تواند نیاز شما به فضای اداری جدید را رفع کند.

کانکس اداری با نام های کانکس دفتری نیز شناخته می شود. کانکس های اداری را می توان به صورت یک طبقه و یا دو طبقه تولید و تحویل داد. در کانکس های اداری می توان سرویس بهداشتی و یا آبدارخانه نیز قرار داد.

استفاده از کانکس های اداری برای سازمان ها مزایای بسیاری دارد. به عنوان مثال سهولت در جابجایی و استفاده از این کانکس ها در محیط های کارگاهی سیار یکی از مزیت های آن است که به شما اجازه می دهد با تغییر محل کارگاه شما بتوانید محل کار پرسنل خود را تغییر داده و به مکان جدید حمل کنید.

کانکس اداری پناه سازه

در زیر برخی از مزیت های کانکس های اداری پناه سازه را برای شما بیان میکنیم

 1. نصب سریع و در کمتر از یک روز
 2. امکان دمونتاژ کانکس برای نصب در سایت جدید به دفعات زیاد
 3. امکان حمل کانکس پس از مونتاژ
 4. بدون نیاز به پی سازی برای کانکس

مشخصات فنی کانکس های اداری

– ورق بدنه و سقف کانکس :

ورق بدنه این کانکس ها از الوزینگ یا گالوانیزه فُرم دار ۷/۰ دو طرف رنـگ کـوره ای درجـه یـک به صـورت شـادولاین و گام دار با پرچـها و پیچ های فـولادی و ورق سقف از گالوانیزه ۷/۰کرکره ای به صورت دو شیب با آب بندی درزهای Overlab سقف و مستور کردن ورقهای دیوارپوش بدنه با تسمه نمره ۵/۲ Cm جهت عدم نفوذ باد به زیر ورقها برای جلوگیری از کنده شدن آنها

– عایق :

پوشش کانکس ها  از جنس پلی اورتان ۴ سانتی ضد حریق LG کره با دانسیته بالا و ضد سرما و گرما (عایق حرارتی، صوتی)

– پوشش داخلی :

این کانکس ها با دیوار پوش (P.V.C) طرح چوب لمینت روکش دار درجه یک و تخته کوبی چندلائی ۹ میل بدنه و سقف جهت استحکام و اجرای نصب تخته های زیر دیوارپوش با منگنه های بادی جهت جلوگیری از تابیدن دستگاه.

مزایای استفاده از کانکس اداری تهران کانکس :

– قابلیت نصب در تنها یک روز
– امکان دمونتاز و نصب در سایت جدید به دفعات
– امکان جابجایی کانکس پس از نصب
– عدم نیاز به پی سازی
همچنین شما پس از اتمام پروژه می توانید آن را بر حسب پروژه های بعدی خود به کانکس انباری یا خوابگاه تبدیل کنید و در صورت عدم نیاز شما, این مجموعه کانکس دست دوم شما را نیز خریدار می باشد.

ماموت گروپ پیشنهاد می کند جهت خرید انواع کانکس و همچنین پاسخگویی به همه سوالات شما عزیزان با کارشناسان گروه صنعتی ماموت گروپ تماس حاصل فرمایید.