ورق آلوزینک

ورق آلوزینک

ورق آلوزینک (Aluzinc) فلز گالوانیزه نورد شده با ترکیب آلیاژی از ۵۵% آلومینیوم ، ۴۳.۴% روی و ۱.۶% سیلیکون است.

از ورق‌های آلوزینک در ساندویچ پانل‌ در مواقعی استفاده می‌گردد که دارای شرایط محیطی با اسیدیته بالا و فضاهای متراکم صنعتی باشد.

نام‌های تجاری مختلف از یک محصول که همان ورق آلوزینگ می‌باشد عبارت اند از: Zincalume, Aluzinc, Galvalume

ورق گالوانیزه نورد شده با ترکیب آلیاژی از ۵۵% آلومینیوم ، ۴۳.۴% روی و ۱.۶% سیلیکون است.

از ورق‌های آلوزینک در ساندویچ پانل‌ها در مواقعی استفاده می‌گردد که دارای شرایط محیطی با اسیدیته بالا و فضاهای متراکم صنعتی باشد.

تمامی ورق‌ها در رنگ‌های متنوع و با پوشش از نوع سوپر پلی استر کوره‌ای به ضخامت ۲۵ میکرون در قسمت بیرون و ۷ میکرون رنگ پرایمر کوره‌ای از داخل در محل اتصال ورق با فوم جهت چسبندگی بهتر می‌باشد.

ضخامت ورق‌های آلوزینگ معمولا ۰.۵ میلی‌متر است و بستگی به نوع استفاده ساندویچ پانل‌ها و سفارش مشتری دارد.

ورق آلوزینکورق‌های فلزی آلوزینک رنگ شده، از جنس فولادی است که پس از شست و شو لایه‌ی آلومینیومی به همراه روی، روی سطح آن پوشیده می‌شود و در گام بعدی رنگ خواهد شد.

رنگ کوره پلی استر 25 µ و طرف دیگری پرایمر 7 µ دلیل چسبندگی فوم به ورق خواهد شد.

کیفیت تولید ورق آلوزینک:

تولید ورق آلوزینک به گونه‌ای است که مقاومت در برابر بقیه ورق‌های رنگی مقاومت بهتری داشته و ویژگی‌های روی و آلومینیوم سبب می‌شود زمانی که خدشه‌ای روی ورق پیش آمد، زنگ زدگی پدید نیاید. البته به خاطر همین خاصیت است که گاهی ورق آلومینیوم که نرم و سبک و انعطاف پذیر است و در برابر زنگ زدگی مقاوم است برای ساندویچ پانل‌ها استفاده می‌شود.

آلوزینک چیست که اسم های تجاری متنوعی از قبیل Zincalume , Aluzinc , Galvalume دارد با نام آلوزینک هم خوانده می شود . ورق این فلز ، فلز گالوانیزه نورد شده مرکب از آلیاژهای ۵۵% آلومینیوم ، ۴۳٫۴% روی Zn و ۱٫۶% سیلیکون است . زمانی که مکانی شرایط محیط اسیدیته بالا داشته باشد و فضای متراکم صنعتی مورد نیاز باشد از ورقهای آلوزینک در ساندویچ پانل ها استفاده می شود .

ورق آلوزینک

Zincalume , Aluzinc , Galvalume نام های تجاری مختلف از یک محصول که همان آلوزینک می باشد . آلوزینک (Aluzinc) فلز گالوانیزه نورد شده با ترکیب آلیاژی از آلومینیوم ، روی و سیلیکون است. از ورق های آلوزینک در ساندویچ پانل ها در مواقعی استفاده میگردد که دارای شرایط محیطی با اسیدیته بالا و یا رطوبت بالا می باشد . تمامی ورق ها در رنگ های متنوع و با انتخاب از رال رنگ و با پوشش از نوع سوپر پلی استر کوره ای و رنگ پرایمر کوره ای از داخل در محل اتصال ورق با فوم جهت چسبندگی بهتر میباشد .

 

نظر خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد - فیلد های مورد نیاز ستاره گذاری شده اند