ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل سقفی ماموت

همانطور که از نام این نوع ساندویچ پانل سقفی ماموت پیداست برای انواع سقف‌ها مورد استفاده دارند و در کشور عزیزمان ایران کارخانه‌های بسیاری وجود دارد که دارای سوله هستند و هرکدام به نوبه خود کاربری خاصی دارند. هر طور که فکر کنید مانند یک پوشش برای سازه‌هایی که به صورت یکپارچه یا پیش ساخته هستند که آشنایی بسیاری به آن‌ها داریم و برای اجرای ساندویچ پنل سقفی باید نهایت دقت را به عمل آورد و این قضیه کاملا برای هر کارفرمایی قابل لمس است اگر شما در روند اجرا با نیروی غیر حرفه‌ای برخورد کنید این اشخاص ضرر زیادی را ناخواسته به مجموعه می‌رسانند و حتی می‌توان گفت که یک میلی‌متر از ساندویچ پانل را اگر جا به جا برش دهیم خسارت سنگینی را به بار می‌آورد و شاید جبران ناپذیر باشد.

نمای ساندویچ پانل سقفی در طرح های متفاوت بنا به درخواست مشتری تولید می گردد ازجمله آن طرح ذوزنقه ای  ، طرح سفال نیز می باشد . تمام تولیدات با در نظر گرفتن مقاومت فشاری و خمشی بالا  به همراه درز بندی جهت جلوگیری از نفوذ آب تولید می گردد.

ساندویچ پانل سقفی پوششی است که برای سقف استفاده میشود.این محل به دلیل این که دارای تماس مستقیم با  محیط بیرون میباشد به همین دلیل باید دارای مقاومت بسیار بالایی باشد و عمر مفید بسیار بالایی داشته باشد.از این پانل در موارد  مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد . به عنوان مثال میتوان میتوان از ساندویچ پانل در سوله ها و ساختمان ها و … استفاده کرد.

این پانل دارای مزایای بسیاری است مانند قیمت مناسب و  سرعت در نصب و مقاومت بسیار بالا در برابر باد و حشرات و …

شرکت ماموت یکی از تولید کنندگان ساندویچ پانل در کشور است که دارای چندین سال سابقه در تولید انواع ساندویچ پانل میباشد.این شرکت انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری و سردخانه ای و … را تولید میکند.

پانل های ساندویچ ما در نما، سقف، دیوارهای پارتیشن و سقف استفاده می شود. برنامه های کاربردی معمول شامل ساختمان های صنعتی و تجاری، سالن های ورزشی، انبارها و نیروگاه ها هستند. پانل ها نیز برای ساخت صنایع غذایی مناسب هستند.
پانل های ساندویچ ماموت از عناصر پیش ساخته ساخته شده با هزینه ای مناسب هستند که از یک هسته عایق داخلی بین دو ورقه فولادی پوشش داده شده با رنگی تشکیل شده است. هسته عایق می تواند پشم معدنی یا PIR باشد.

علاوه بر پانل های ساندویچ، ما طیف گسترده ای از لوازم جانبی و ابزار مورد نیاز برای نصب آنها را ارائه می دهیم. ما همچنین انتخاب جامع خدمات حرفه ای و پشتیبانی کامل فنی را ارائه می دهیم.

ساندویچ پانل سقفیقیمت ساندویچ پانل سقفی:

قیمت ساندویچ پانل بر اساس موارد مختلف تعیین میشود. قیمت ان بر اساس متر مربع محاسبه خواهد شد .
لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل سقفی ماموت سه گام و ساندویچ پانل سقفی ماموت پنج گام عایق تمامی عوامل محیطی مانند سرما، گرما، صوت و رطوبت باشد. در مقابل باد نیز مقاومت نشان دهد. ضد زنگ و مقاوم در برابر زنگ زدن باشد. در مقابل مواد شیمیایی کاملا مقاوم باشد. نباید در صورت بروز زلزله، رانش و عوامل غیر منتظره واکنش دهد و باید مقاومت نشان دهد. پس از نصب، ممکن است در مکان مورد نظر هر گونه از حشرات موذی زیست کنند. پس می‌بایست پانل سقفی در برابر این گونه مشکل کاملا مقاوم باشد.

نحوه نصب و اجرای ساندویچ پانل سقفی ماموت

مرحله اول: پوشش روی پانل بوده که از ورق گالوانیزه رنگی و حتی بی رنگ است.

مرحله دوم: هسته وسط پانل است که البته در اصطلاح به آن هسته میانی پانل نیز  گفته می‌شود که لازم به ذکر است از فوم ساخته شده و از جنس پلی یورتان با دانسیته متفاوت است و با جنس دیگری از نوع پلی استایرن نیز می‌باشد.

مرحله سوم: پوشش پشتی پانل است که باز هم از ورق گالوانیزه به صورت رنگی یا بدون رنگ و یا حتی می‌توان از جنس آلومینیوم با ضخامت‌های متفاوت و نیز لایه‌هایی از کاغذ مخصوص کرافت با فویل آلومبنیومی استفاده نمود.

پانل ساندویچ سقف دارای مزایای فنی و مفید بسیاری است.

احتیاج به سقف بسیار زیاد است. این مربوط به تاثیر انواع عوامل خارجی و داخلی است.
مهمترین عوامل خارجی عبارتند از: گرمای خورشید، باران و باد و باران برف. عامل مهم درون ساختمان تراکم بخار است.
تمام این عوامل بر “کار سقف” مناسب تاثیر می گذارد. بسیار مهم است که جریان هوا را از طریق سقف ساختمان کنترل و محدود کند. این نوع اقدامات احتیاطی باعث کاهش گرما / سرد می شود.

انتخاب محصول مناسب بستگی به انتظارات فردی مشتری و هدف ایجاد آن دارد. یک عامل بسیار مهم انتخاب نوع هسته (PUR / PIR، EPS، MW) و پارامترهای اصلی (ضخامت) است.

ابعاد ساندویچ پانل سقفی ماموت با فوم پلی استایرن

۱- هزینه ای که برای ساندویچ پانل سقفی صرف می‌شود نیز باید مقرون به صرفه باشد.
۲- پانل سقفی در رنگ‌های متفاوت و مرتبط با مکان مورد نظر و هم چنین طبق سلیقه مشتری گرامی است.
۳- قابل بازیافت هستند.
۴- به آسانی و به سرعت حمل و نقل می‌شوند.
۵- به راحتی نصب و اجرا می‌شوند.
۶- قابل شست و شو بودن یکی از مهم‌ترین خصوصیت پانل سقفی است.
۷- ساندویچ پانل سقفی ، وزنی سبک داشته و نیز بسیار بهداشتی ساخته شده است

ساندویچ پانل سقفی ضخامت متفاوت بنا به نیاز متقاضی و به طول دلخواه بر حسب سفارش تولید می گردد و این امکان به مشتری کمک می نماید تا کاهش قابل توجهی در هزینه حمل، نصب و دور ریز به عمل آورد. پانل ها از ۵ لایه تشکیل می شود، لایه محافظ درونی و بیرونی از جنس ورق های گالوانیزه و آلوزینک، آلومینیوم بوده و دو لایه چسب مخصوص جهت اتصال لایه های محافظ بیرونی و عایق پلی یورتان به کار برده می شود. فوم داخل ساندویچ پانل ها نیز از جنس پلی یورتان با دانسیته 40 کیلوگرم بر متر مکعب و یا پلی استایرن با وزن معادل ۱۶ کیلوگرم بر متر مکعب می باشد.

مشخصات فنی ساندویچ پانل سقفی ماموت یک رو ورق گالوانیزه

ورق‌های ساندویچ پانل دیواری از مشخصات خاصی تشکیل شده‌اند که ساندویچ پانل سقفی ماموت دارای ضخامتی ۵ میلی‌متری الی ۷ میلی‌متری می‌باشد که از آلوزینک تشکیل شده که موارد گرد آورنده آلوزینک از جنس روی و آلومینیوم ساخته و رنگ بیرون این محصول از رنگ کوره‌ای پلی استر ۲۵ میکرونی درست شده است. عزیزانی که به دنبال ساندویچ پنل سقفی ماموت هستند می‌توانند با مراجعه به سامانه فیت پانل و ارسال درخواست ساندویچ پانل و پس از طی کردن روند قرارداد کارشناسان به محل مورد نظر مراجعه نموده و متراژ مورد نظر بررسی شده و روند تکمیل کردن سقف شما انجام می‌شود.

ساندویچ پانل سقفی ماموت