ساندویچ پانل سقفی ماموت

ساندویچ پانل سقفی ماموت

نمای ساندویچ پانل سقفی که طرح های متفاوت دارد بنا به درخواست مشتری تولید می گردد ازجمله آن طرح ذوزنقه ای  ، طرح سفال نیز می باشد . این محل به دلیل این که دارای تماس مستقیم با  محیط بیرون است به همین دلیل باید دارای مقاومت بسیار بالایی باشد و عمر مفید بسیار بالایی داشته باشد.از این پانل در موارد  مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد . به عنوان مثال میتوان میتوان از ساندویچ پانل در سوله ها و ساختمان ها و … استفاده کرد.

معرفی ساندویچ پانل سقفی:

همانطور که از نام این نوع ساندویچ پانل سقفی ماموت پیداست.  ساندویچ پانل سقفی پوششی است که برای انواع سقف ها  به صورت یکپارچه یا پیش ساخته استفاده می شود.که در کشور عزیزمان ایران کارخانه‌های بسیاری وجود دارد که دارای سوله هستند و هرکدام به نوبه خود کاربری خاصی دارند. تمام تولیدات این سازه با در نظر گرفتن مقاومت فشاری و خمشی بالا  به همراه درز بندی جهت جلوگیری از نفوذ آب تولید می گردد. برای اجرای ساندویچ پنل سقفی باید نهایت دقت را به عمل آورد و این قضیه کاملا برای هر کارفرمایی قابل لمس است اگر شما در روند اجرا با نیروی غیر حرفه‌ای برخورد کنید این اشخاص ضرر زیادی را ناخواسته به مجموعه می‌رسانند و حتی می‌توان گفت که یک میلی‌متر از ساندویچ پانل را اگر جا به جا برش دهیم خسارت سنگینی را به بار می‌آورد و شاید جبران ناپذیر باشد.

ساندویچ پانل

قیمت ساندویچ پانل سقفی:

قیمت ساندویچ پانل بر اساس موارد مختلف تعیین میشود، قیمت آن بر اساس متر مربع محاسبه خواهد شد .
لیست قیمت ساندویچ پانل سقفی ماموت

مزایای ساندویچ پانل سقفی

این پانل ها دارای مزایای بسیاری است مانند

  • مقاومت بسیار بالا در برابر باد و حشرات و …
  • سرعت در نصب
  • قیمت مناسب

مشخصه های فنی

ﻋﺎﯾﻖ ﮐﺎری ﮔﺮﻣﺎﯾﯽ ۱,۸ W/m²K
ﻋﺎﯾﻖ ﮐﺎری ﺻﻮﺗﯽ ۱۶ dB
اﻧﺒﺴﺎط ﺣﺮارﺗﯽ ﺧﻄﯽ ۰,۰۶۵mm/m°C
ﻣﺤﺪوده دﻣﺎﯾﯽ -۴۰°C +120 °C
ﺣﻔﺎﻇﺖ ﭘﺮﺗﻮ ﻫﺎی ﻓﺮاﺑﻨﻔﺶ Coestrusione
EN 13501-1 واﮐﻨﺶ آﺗﺶ EuroClass B-s1,d0

اﺳﺘﺎﻧﺪارد ﻫﺎی ﺗﻮﻟﯿﺪ

ﺿﺨﺎﻣﺖ ۲۰mm
ﺳﺎﺧﺘﺎر ۴ ﺟﺪاره ای
ﭘﻬﻨﺎی ﻣﺪوﻻر ﻣﻮﺛﺮ ۳۳۳mm
ﻃﻮل ﭘﻨﻞ ﺑﺪون ﻣﺤﺪودﯾﺖ
رﻧﮓ ﻫﺎی ﻣﻮﺟﻮد رﺟﻮع ﮐﻨﯿﺪ ﺑﻪ ﺻﻔﺤﻪ

نحوه نصب و اجرای ساندویچ پانل سقفی ماموت

مرحله اول: پوشش روی پانل بوده که از ورق گالوانیزه رنگی و حتی بی رنگ است.

مرحله دوم: هسته وسط پانل است که البته در اصطلاح به آن هسته میانی پانل نیز  گفته می‌شود که لازم به ذکر است از فوم ساخته شده و از جنس پلی یورتان با دانسیته متفاوت است و با جنس دیگری از نوع پلی استایرن نیز می‌باشد.

مرحله سوم: پوشش پشتی پانل است که باز هم از ورق گالوانیزه به صورت رنگی یا بدون رنگ و یا حتی می‌توان از جنس آلومینیوم با ضخامت‌های متفاوت و نیز لایه‌هایی از کاغذ مخصوص کرافت با فویل آلومبنیومی استفاده نمود.

موارد استفاده از ساندویچ پنل

شرکت ماموت یکی از تولید کنندگانساندویچ پانل سردخانه ایدر کشور است که دارای چندین سال سابقه در تولید انواع ساندویچ پانل میباشد.این شرکت انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری و سردخانه ای و … را تولید میکند.ساندویچ پانل های ماموت از عناصر پیش ساخته ساخته شده با هزینه ای مناسب هستند که از یک هسته عایق داخلی بین دو ورقه فولادی پوشش داده شده با رنگی تشکیل شده است. هسته عایق می تواند پشم معدنی یا PIR باشد.علاوه بر ساندویچ پانل های ، ما طیف گسترده ای از لوازم جانبی و ابزار مورد نیاز برای نصب آنها را ارائه می دهیم. ما همچنین انتخاب جامع خدمات حرفه ای و پشتیبانی کامل فنی را ارائه می دهیم. ساندویچ پانل هایدر موارد زیادی مورد استفاده قرار می گیرند،که شامل

 نما ها، سقف، دیوارهای پارتیشن و سقف

برای ساخت صنایع غذایی مناسب است

ساختمان های صنعتی و تجاری

سالن های ورزش

انبارها و نیروگاه ها

مزایای ساندویچ پانل سقفی در مقابل عوامل محیطی

ساندویچ پانل سقفی ماموت سه گام و ساندویچ پانل سقفی ماموت پنج گام عایقی مناسب در برابر تاثیر عوامل خارجی و داخلی است. مهمترین عوامل خارجی عبارتند از: گرمای خورشید، باران و باد و  برف. عامل مهم درون ساختمان تراکم بخار است.تمام این عوامل بر “کار سقف” مناسب تاثیر می گذارد. بسیار مهم است که جریان هوا را از طریق سقف ساختمان کنترل و محدود کند. این نوع اقدامات احتیاطی باعث کاهش گرما / سرد می شود. و همچنین در مقابل باد نیز مقاومت خوبی دارد. ضد زنگ و مقاوم در برابر زنگ زدن می باشد. در مقابل مواد شیمیایی کاملا مقاوم باشد.در صورت بروز زلزله، رانش و عوامل غیر منتظره واکنشی نشان نمی دهد و  مقاومت می کند پس از نصب، ممکن است در مکان مورد نظر هر گونه از حشرات موذی زیست کنند. پس این پانل  های سقفی در برابر هرگونه مشکل مقاومت بالای دارند.

انتخاب محصول مناسب بستگی به انتظارات فردی مشتری و هدف ایجاد آن دارد. یک عامل بسیار مهم انتخاب نوع هسته (PUR / PIR، EPS، MW) و پارامترهای اصلی (ضخامت) است.

ابعاد ساندویچ پانل سقفی ماموت با فوم پلی استایرن

ساندویچ پانل سقفی ضخامت متفاوت بنا به نیاز متقاضی و به طول دلخواه بر حسب سفارش تولید می گردد و این امکان به مشتری کمک می نماید تا کاهش قابل توجهی در هزینه حمل، نصب و دور ریز به عمل آورد. پانل ها از ۵ لایه تشکیل می شود، لایه محافظ درونی و بیرونی از جنس ورق های گالوانیزه و آلوزینک، آلومینیوم بوده و دو لایه چسب مخصوص جهت اتصال لایه های محافظ بیرونی و عایق پلی یورتان به کار برده می شود. فوم داخل ساندویچ پانل ها نیز از جنس پلی یورتان با دانسیته 40 کیلوگرم بر متر مکعب و یا پلی استایرن با وزن معادل ۱۶ کیلوگرم بر متر مکعب می باشد.

۱- پانل سقفی در رنگ‌های متفاوت و مرتبط با مکان مورد نظر و هم چنین طبق سلیقه مشتری گرامی است.

۲-هزینه ای که برای ساندویچ پانل سقفی صرف می‌شود نیز باید مقرون به صرفه باشد.

۳-ساندویچ پانل سقفی ، وزنی سبک داشته و نیز بسیار بهداشتی ساخته شده است.

۴- قابل شست و شو بودن یکی از مهم‌ترین خصوصیت پانل سقفی است.

۵- به آسانی و به سرعت حمل و نقل می‌شوند.

۶-به راحتی نصب و اجرا می‌شوند.

۷- قابل بازیافت هستند.

مشخصات فنی ساندویچ پانل سقفی ماموت یک رو ورق گالوانیزه

ورق‌های ساندویچ پانل دیواری از مشخصات خاصی تشکیل شده‌اند که ساندویچ پانل سقفی ماموت دارای ضخامتی ۵ میلی‌متری الی ۷ میلی‌متری می‌باشد که از آلوزینک تشکیل شده که موارد گرد آورنده آلوزینک از جنس روی و آلومینیوم ساخته و رنگ بیرون این محصول از رنگ کوره‌ای پلی استر ۲۵ میکرونی درست شده است. عزیزانی که به دنبال ساندویچ پنل سقفی ماموت هستند می‌توانند با مراجعه به سامانه فیت پانل و ارسال درخواست ساندویچ پانل و پس از طی کردن روند قرارداد کارشناسان به محل مورد نظر مراجعه نموده و متراژ مورد نظر بررسی شده و روند تکمیل کردن سقف شما انجام می‌شود.

ساندویچ پانل سقفی ماموت