ساندویچ پانل آلوزینک

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل آلوزینک

مشخصات فنی ساندویچ پانل آلوزینک

نوع و ضخامت ورق مورد استفاده : ورق الوزینگ (روی و آلومینیوم) ، گالوانیزه و آلومینیوم پیش رنگ شده به ضخامت 0/5 الی 0/7 میلیمتر در رنگ های متنوع و از نوع سوپر پلی استرکوره ای به ضخامت 25 میکرون در قسمت بیرون و 7 مکرون در رنگ پرایمر کوره ای از داخل در محل اتصال ورق با فوم. (چسبندگی فوم به ورق))

نوع پوشش ساندویچ پانل : دو رو ورق ، یکرو ورق یکرو فویل ، یکرو ورق نایلون ، یکرو ورق یکرو کاغذ ، دو رو نایلون ، دورو کاغذ ، دورو فویل

نوع فوم ساندویچ پانل ماموت : پلی اورتان سخت با دانسیته 2+40 کیلوگرم بر متر مکعب

نمای ساندویچ پانل دیواری: DND صاف – RPO پیچ مخفی بدون شیار – RP1 پیچ مخفی میکروویو – RP2 پیچ مخفی شیار ریز – RP3 پیچ مخفی شیار درشت
نمای ورق پوششی ساندویچ پانل سقفی ماموت ( شادولاین طرح ذوزنقه ای و طرح سفال )

ضخامت ساندویچ پانل ها دیواری و سقفی : 4 ، 5 ، 6 ، 8 سانتی متر
و ضخامت ساندویچ پانل سردخانه ای: 10 ، 12/5 ، 15 ، 18 و 20 سانتی متر

طول ساندویچ پانل :برش از 2 الی 12 متر بدلخواه مشتری

ساندویچ پانل آلوزینک

اجزای پانل ساندویچ

قطعات اصلی پانل های ساندویچ، آلیاژ دو طرفه (ورق های فولادی) هستند که از حفاظت سطح خارجی و مواد عایق حرارت (عایق هسته) محافظت می کند. مصالح ساختمانی که پیش از تولید در شرایط درخت گیاهی مورد استفاده قرار می گیرد با استفاده از عبارت “ساندویچ پانل” استفاده می شود. پانل ساندویچ رایج ترین و اغلب مورد استفاده در مورد ساختمان های سالن های صنعتی، پانل ساندویچ با گرما و عایق با فلز دو طرفه (ورق فولادی گالوانیزه گرم در اکثر موارد) است. مواد عایق حرارتی پر کننده همچنین می توانند از انواع مختلف (فیبر یا فوم به طور کلی): پشم معدنی، پشم شیشه، پلی اورتان فوم، فنول فوم گسترش یافته و یا اکسترود شده پلی استایرن. هر ماده عایق حرارتی دارای مزایا و معایب مربوط به پارامترهای فنی است، مناسب ترین باید بر اساس الزامات بتن در هر مورد انتخاب شود. پانل ها با پر شدن PUR / PIR با توجه به ضریب هدایت حرارتی و وزن مخصوص بهتر عمل می کنند، در حالی که پانل ها با پر کردن پشم معدنی دارای پارامترهای بهتر برای حفاظت از آتش می باشند.

گروه صنعتی ماموت گروپ اولین تولید کننده خصوصی در زمینه انواع ورق رنگی ، با استفاده از مدرن ترین تجهیزات اروپایی ، توانایی رنگ آمیزی رول های گالوانیزه ، آلوزینک و آلومینیوم از ضخامت 1-0/15 میلیمتر و عرض 1500-450 میلیمتر را در رنگ های متنوع دارد.ورقهای رنگی با پوشش پلی استر ، اپوکسی یا P.V.D.F در تمام شرایط آب و هوایی مخصوصا رطوبتی و شرجی دارای مقاومت بوده و به هنگام رول فرمینگ کیفیت اولیه خود را از دست نمی دهد.در این خط امکان تولید ورق های رنگی امباس شده نیز وجود دارد که از این رو در ایران متحصر به فرد می باشد.