فروش و نصب ساندویچ پانل

فروش و نصب ساندویچ پانل

فروش و نصب ساندویچ پانل

نصب ساندویچ پانل

ساندویچ پانل به عنوان یکی از متریال های جدید در ساخت سازه و سوله معرفی شده است.

که علاوه بر ساخت سازه استفاده های دیگری نیز در زمینه های مختلف از جمله ساخت :

اتاق های حمل بار، ساخت اتاق های ایزوله، ساخت ویلا ارزان، ساخت سوله و ….ساندویچ پنل تشکیل شده از سه لایه می باشد که دو لایه فلزی آن در بخش های خارجی و یک لایه به عنوان فوم در بخش میانی ساندویچ پانل می باشد که بسته به کاربرد ساندویچ پانل در شرایط خاص فوم تزریق شده در لایه های ساندویچ پانل متفاوت می باشد.فروش و نصب ساندویچ پانل

انواع نصب ساندویچ پانل:

تاشدگی کناری پانل:نصب ساندویچ پانل

نصب ساندویچ پانل

 

تاشدگی انتهایی پانل:

نصب و فروش ساندویچ پانل

ابعاد کات بک P:
– برای سقف‌هایی با شیب کم‌تر از ۱۰ درصد برابر است با ۲۰۰ میلی‌متر
– برای سقف‌هایی با شیب بیش‌از ۱۰ درصد برابر است با ۲۵۰ میلی‌متر

ستیغ:

فروش و نصب ساندویچ پانل

 

تک ستیغ:

فروش و نصب ساندویچ پانل

 

حفاظ دیوار کناری:

فروش و نصب ساندویچ پانل

 

دیواره تک شیب:

فروش و نصب ساندویچ پانل

 

جزئیات لچکی (جناغی):

فروش و نصب ساندویچ پانل

 

آبرو پیش ساخته:

فروش و نصب ساندویچ پانل

 

ناودان بیرونی:

فروش و نصب ساندویچ پانل

 

اتصال سقف و دیوار:

فروش و نصب ساندویچ پانل

 

اتصال سقف به دیوار در شیب‌ها:

فروش و نصب ساندویچ پانل

 

اتصال پانل به پانل:

فروش و نصب ساندویچ پانل

 

اتصال افقی پانل به پانل:

فروش و نصب ساندویچ پانل

 

اتصال عمودی پانل به پانل:

فروش و نصب ساندویچ پانل

 

اتصال عمودی به افقی:

فروش و نصب ساندویچ پانل

 

جزئیات گوشه بیرونی:

فروش و نصب ساندویچ پانل

 

جزئیات گوشه داخلی:

فروش و نصب ساندویچ پانل

 

اتصال سقف به دیوار:

فروش و نصب ساندویچ پانل

 

اتصال سقف به دیوار در شیب‌ها:

فروش و نصب ساندویچ پانل

 

سیل دیوار بتنی:

فروش و نصب ساندویچ پانلپانل ساندویچ هر سازه ای است که از سه لایه تشکیل شده است: یک هسته کم تراکم و یک لایه پوستی نازک که به هر طرف متصل است. پانل ساندویچ در برنامه های کاربردی استفاده می شود که ترکیبی از استحکام ساختاری بالا و وزن کم مورد نیاز است.

پانل ساندویچ نمونه ای از یک کامپوزیت ساختاری ساندویچ است: قدرت و سبک این تکنولوژی باعث محبوب و گسترده می شود. تطبیق پذیری آن به این معنی است که پانل ها دارای کاربردهای فراوانی هستند و به انواع مختلفی می رسند: مواد هسته و پوست می توانند به طور گسترده ای متفاوت باشند و هسته ممکن است یک لانه زنبوری یا پرکننده جامد باشد.

دیگر ویژگی های ساندویچ پانل شرکت :

تحمل قابل توجه فشار بار/ عایق حرارت در برابر سرما و گرما / عایق در برابر صدا / وزن سبک / عایق در برابر رطوبت / چسبندگی فوم به ورق / مقرون به صرفه بودن و عمر بالا/ مقاوم در مقابل آتش / ایمنی سلامتی / مقاومت شیمیایی

ارائه انواع ساندویچ پانل پلی اورتان ، ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سردخانه ای ، با دانسیته 40 کیلوگرم بـر متر مکعب، مشاوره و طراحی انواع سازه های صنعتی با ساندویچ پانل با حداقل مصرف انرژی و مشاوره در امر طراحی سالنهای نگهداری مرغ و پوشش سوله های صنعتی و تولیدی و انبار های مواد غذایی و احداث سالن های سردخانه با سبک ترین مصالح و حداقل مصرف انرژی با کمترین زمان اجرا ، ساخت انواع کانکس و سردخانه های پرتابل زیر صفر و بالای صفر، یکی از مهمترین فعالیتهای مجتمع صنعتی مامون گروپ به شمار می روند.

نصب انواع ساندویچ پانل ها

نصب ساندویچ پانل ها 
نکات ویژه ی نصب ساندویچ پانل
در نصب ساندویچ پانل ها sandwichpanel نکاتی باید مورد توجه قرار گیرد که اهم آنها عبارتند از :
تکیه گاه های مناسب برای بستن پیچ ها مورد اسفاده قرار می گیرد ( با توجه به موقعیتهای گام های ذوزنقه ای و رعایت فاصله ی مجاز بین ساندویچ پانل ها )
توجه به فاصله ی بین ستون ها ، عرض نهایی ، محل نصب ساندویچ پانل ها ، ارتفاع ساندویچ پانل ها ، و شدت وزش باد نسبت به مکان نصب ساندویچ پانل ها sandwich panel در طراحی سازه های فلزی و زیرسازی ساندویچ پانل های دیواری ( این امر به دلیل کاهش پرتی ساندویچپانل ها می باشد )
استفاده از بهترین روش ها جهت درز بندی ساندویچ پانلها sandwichpanel با استفاده از آبروفلاشینگها (Gutter and Flashing) که برای زیبایی و آب بندی سازه ها مورد استفاده قرار می گیرند.
استفاده از چسب مخصوص کراپپ 225 (korapop225)  برای درز بندی و آب بندی بهینه
استفاده از پیچهای واشردار مخصوص برای نصب ساندویچ پانل های سقفی Roof sandwichpanel و ساندویچ پانل های دیواری   wall sandwich panel
دقت و رعایت مونتاژ بخش مادگی و نری پانل ها برای آب بندی مناسب ساندویچ پانل های دیواری
سرعت حمل و نقل سریع و آسان و نصب آسان ساندویچ پانل ها از ویژگی های خاص این محصول هستند.
تولید ، نصب و فروش ساندویچ پانلها امروزه بسیار گسترش یافته و مراجعه به یک مرجع تخصصی و معتبر در بین متخصصان و مهندسان و مدیران مجرب یک نیاز روز افزون می باشد .
نمایندگی های شرکت ماموت در جهت پیش برد اهداف عالی کشور با عنایت خداوند عزم خود را جزم کرده که گامی در جهت پیشرفت کشور در زمینه استفاده از ساندویج پانل ها به صورت گسترده بردارند
در این خصوص ، نمایندگی5019شرکت ماموت  در جهت تولید ، فروش ساندویچ پانل ها ، نصب ساندویچ پانل ، و ارائه خدمات در مورد انواع ساندویچ پانل ها ( ساندویچ پانل های ماموت ) از جمله ساندویچ پانل های سقفی و دیواری و ارائه مشاوره در مورد موارد استفاده ساندویچ پانل ها ( در طرح ها و رنگ های متنوع ) و ارائه فاکتور رسمی و پیش فاکتور همراه با قیمت مناسب ( قیمت ساندویچ پانل ها در متراژهای مختلف خصوصاً اگر قیمت ساندویچ پانل ماموت مد نظر باشد ) در اسرع وقت با در نظر گرفتن سابقه طولانی در زمینه ساندویچ پانل ها ، کانکس ، سوله ، اسکلت فلزی ، خانه های پیش ساخته آماده همکاری با صنعت گران و مدیران و مهندسان مجرب و محترم می باشد . پروژه های خود را در زمینه های ساندویچ پانل ( انواع ساندویچ پانل ها مانند ساندویج پنل های دیواری و سقفی ) در سراسر کشور به ما بسپارید . شما خریدار محترم می توانید لیست قیمت ساندویچ پانل ها ( ساندویج پنل های دیواری ماموت ، ساندویچ پانل های سقفی ماموت و …) را در سریع ترین زمان ممکن از ما بخواهید . همیشه مهم ترین و بهترین پروژه های خود را به با تجربه ترین و بهترین ها بسپارید.

 

نظر خود را ثبت کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد - فیلد های مورد نیاز ستاره گذاری شده اند